Google AdWords, czyli kampanie linków sponsorowanych, to nieodłączny element współczesnego e-marketingu. Zarazem szybki, prosty i skuteczny w działaniu.

Certyfikat Adwords

Kampaniami AdWords zajmujemy się od wielu lat. Nasza Agencja posiada Certyfikat Google AdWords. Certyfikat ten potwierdza naszą znajomość systemu Google AdWords.

Reklama Adwords

Oznacza to, że na początku współpracy wspólnie określamy cele, które chcesz osiągnąć, a następnie przedstawiamy Ci najlepszą i najskuteczniejszą strategię kampanii AdWords.

Kampanie Adwords

Google AdWords, czyli kampanie linków sponsorowanych, to nieodłączny element współczesnego e-marketingu. Zarazem szybki, prosty i skuteczny w działaniu. Wiemy jak optymalizować skuteczne kampanie oraz jakie są aktualne trendy ukierunkowane na konwersję.

Sieć reklamowa

Sieć reklamowa to alternatywa dla wyszukiwarki Google, czyli sieci wyszukiwania. Sieć reklamową tworzą wybrane witryny Google, youtube.com i inne strony partnerskie. W sumie sieć reklamową kreuje ponad milion witryn, które przystępując do programu AdSens umożliwiają wyświetlanie reklam AdWords na swoich stronach.

Sieć wyszukiwania

Sieć wyszukiwania to najogólniej rzecz ujmując, wyszukiwarka Google oraz wyszukiwarki działające na tym silniku (np. wyszukiwarka Onet.pl). Wyszukiwarki współpracujące z Google nazywane są partnerami wyszukiwania. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych lub wyrażeń kluczowych, reklamy wyświetlane są użytkownikom, którzy wyszukują daną treść w wyszukiwarce.

Remarketing

Ciekawą funkcjonalnością AdWords jest remarketing. Funkcja ta umożliwia docieranie do osób, które już raz odwiedziły witrynę lub też do tych, którzy odwiedzili podobne witryny w ramach sieci reklamowej Google. Remarketing pozwala nie tylko docierać do klientów, którzy faktycznie zainteresowani są produktem lub usługą, ale także docierać do nich z właściwym komunikatem.


Kampanie Adwords Warszawa

Kilka powód dlaczego
warto skorzystać z Adwords w naszej firmie

Szybka emisja

W kilka minut nasz specjalista stworzy kampanię, która będzie emitowana w sieci. Dobrze zoptymalizowana i atrakcyjna kampania to realny zysk w zasadzie od samego początku emisji. Kampanie AdWords są bardzo elastyczne. Wiesz, na co przeznaczone są Twoje pieniądze.

Przejrzystość

W Google AdWords nie ma miejsca na zawyżanie statystyk. Inwestując w kampanię linków sponsorowanych wiesz ile osób widzi Twoją reklamę i jaki procent konwertuje, czyli wykonuje oczekiwane przez Ciebie działanie.

Monitoring Kampanii

Wszystkie parametry kampanii są ściśle kontrolowane Statystyki AdWords, są stale zbierane przez system i monitorowane przez specjalistę w swojej dziedzinie. Logując się na konto Google AdWords możesz w prosty sposób sprawdzić skuteczność reklam.

Skuteczność

Tylko kampania AdWords umożliwia sterowanie wysokością "bidów" (maksymalnych cen za kliknięcie). Co ważne w tego typu kampanii Klient płaci jedynie za kliknięcie - nigdy nie ponosi kosztu wyświetlania reklamy.

Twój sukces jest dla nas najważniejszy, dlatego prowadzonych kampanii nie pozostawiamy bez nadzoru.